Opinie

Mariusz Bartkowiak

Poniżej przedstawiam kilka opinii o mojej osobie pochodzących z serwisu MaxModels.pl:

Endorfina91: targał mnie po jakimś lesie ;/ , wymęczył jak nikt inny, ale... BYŁO WARTO! :P :) a tak poważnie - bardzo fajny fotograf i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy! :) POLECAM!

Marta: Szalony, że łohohoho:D Skacze z aparatem po czym się da:D Atmosfera genialnaa:) Do tego cierpliwy taki:) Polecam i liczę na jeszcze :)

Wioletta: Mariusz to bardzo miły człowiek :) jego profesjonalne podejście do sprawy pozwoliło czuć się bezpiecznie :) Widać, że to człowiek z olbżymią pasją - lubi to co robi. polecam, oczywiście ; )

AlexandraBe: głowa pełna pomysłów, o atmosferze podczas sesji nie wspomnę - jestem na TAK, polecam ;-)

Sandra: miły , cierpliwy :) zabawny :) z poczuciem humoru ma naprawde super pomysły .Polecam w 100 % :)

Jeżeli powyższe fakty nie zniechęciły Cię do pozowania, jeżeli lubisz fotografię i choć trochę podobają Ci się moje zdjęcia oraz chciałabyś spróbować swoich sił, skontaktuj się ze mną - coś wymyślimy. Czasami poszukuję także ciekawych twarzy i osobowości do zaplanowanych projektów i sesji foto - być może to Ciebie szukam.

Umów się na sesję foto.

O mnie

Imię i Nazwisko: Mariusz "Magik" Bartkowiak

Zasięg pracy: Opole, Wrocław, Katowice
Stan cywilny: profesjonalista
Wiek: kto by to liczył

Większe i mniejsze osiągnięcia

Sprzęt

Nie jestem tzw. onanistą sprzętowym, więc nie będę wychwalał się sprzętem, który jest w mojej dyspozycji.

Mój sprzęt fotograficzny

Fotografuję w systemie CANON. Oznacza to nic innego, jak to, że w mojej pracy krzystam z lustrzanek cyfrowych i analogowych marki CANON, do których posiadam jasne obiektywy, systemowe lampy i kilka innych ciekawych zabawek, które na codzień pozwalają mi na swobodną pracę w prawie każdych warunkach.