Sesje Portretowe

Bo najważniejszy jest człowiek

Definicji fotografii portetowej jest tak wiele, jak wielu jest fotografów zajmujących się tą dziedziną fotografii. Sesje portretowe to te, których głównym tematem jest człowiek i jego osobowość. W moich fotografiach szukam osobowości oraz tzw. "czegoś" nie zapominając aby w kadrze fotografii ukazać prawdziwą twarz fotografowanego.

Umów się na sesję.

Sesje Beauty

Jak Cię widzą, tak Cię piszą

Najlepszy styl fotografii portretowej, który łączy w sobie portret, glamour i fashion. Fotografia beauty koncentruje się głównie na urodzie modelki - tutaj także twarz jest tematem przewodnim - nie pomijając jednak przemyślanej stylizacji czy ciekawego make-up'u, które znamy z galmour czy fashion. W przeciwieństwie do portretu, fotografia beauty pozwala na pokazanie osoby takiej, jaką chcemy, żeby w danej chwili była.

Umów się na sesję.

Fotografia Ślubna

Wasz dzień w moich oczach

Szczegółowy i naturalny reportaż z dnia ślubu, który przedstawia interpretację Waszego dnia moimi oczami. W swojej fotografii ślubnej staram się oddać w sposób perfekcyjny Wasze uczucia.

Pełna oferta fotografii ślubnej dostępna jest pod adresem
http://fotografie-slubne.com.pl

Planowane projekty fotograficzne

BodyLines - Linie Kobiecego Ciała

Studyjna fotografia aktu z gatunku bodyscape ("krajobrazy ciała") przedstawiające fragmenty, detale i linie kobiecego ciała (łono, biust, brzuch, pośladki etc.). Celem całego projektu jest przede wszystkim skompletowanie materiału fotograficznego do stworzenia wystawy.
Poznaj szczegóły i zgłoś swoją kandydaturę

Sesja fashion/beauty w Budapeszcie
Data: 03/05/2014 - Budapeszt, Węgry

Plenerowa sesja street fashion & beauty w pięknym Budapeszcie - największym mieście Węgier. Budapeszt to miasto pełne pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann
Poznaj szczegóły i zgłoś swoją kandydaturę

Sesja fashion/beauty w Pradze
Data: 13/09/2014 - Praga, Czechy

Miejskie fashion w Pradze. Praga - miasto setek wież, wpisane na listę UNESCO i jedno z najpiękniejszych miast świata.
Poznaj szczegóły i zgłoś swoją kandydaturę

Bądź na bierząco

Polub mój profil na Facebooku i bądź na bierząco z nowościami i ciekawymi promocjami.